👈 فروشگاه فایل 👉

ادبیات نظری و پیشینه تجربی رویکردهای درمانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

ادبیات نظری و پیشینه تجربی رویکردهای درمانی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رویکردهای درمانی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

79/792 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی رویکردهای درمانی که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم. 

 رویکرد درمانی روانکاوی 

روانکاوان معتقدند برای نفوذ در دنیای تاریک و مبهم ناهشیار معمولا از فنون درمانبخش تداعی آزاد، تخلیه هیجانی، تفسیر، تحلیل رویا، تحلیل انتقال و تحلیل مقاومت استفاده می کنند.در تداعی آزاد از شخص می خواهند هر چیزی راکه به ذهنش خطور می کند هر قدر هم بی اهمیت باشد با صدای بلند به زبان آورد. گاهی شخص در برابر افکار خود انگیخته مقاومت می کند. گره مشکل هیجانی اشخاص در همین مقاومت است و نمایانگر نزدیک شدن به منبع مشکلات است. مقاومت نشانه جهت درست درمان است. بخشی از وظیفه روانکاو فرو پاشی یا چیرگی بر مقاومت است. فروید می پنداشت با واداشتن مردم به آزادانه صحبت کردن می توانند، مشکلات احساسات هیجانی آنان را نمایان سازند.

تخلیه هیجانی: اصطلاحی روانکاوانه برای آزاد شدن تنش هیجانی است که هنگام احیای تجارب هیجانی وتعارض برانگیز ایجاد می شود سانتراک ، 2003 .

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش رویکردهای درمانی

2–1-3. رویکردهای درمانی    7

2–1-3-1. رویکرد شناخت درمانی    7

2–1-3-1 -1. تغییر دادن طرحواره ناسازگار    9

2–1-3-2. رویکرد درمانی روانکاوی    11

2–1-3-3 رویکرد درمانی انسان گرا    12

2–1-3-4. رویکرد گشتالت درمانی    13

2–1-3-5.  رویکرد رفتار درمانی عقلانی عاطفی    14

2–1-3-6.  دیدگاه بلت در باره درمان کمال گرایی    14

الف) پژوهش های مرتبط با باورهای معرفت شناختی    16

ب) پژوهش های  مرتبط با باورهای معرفت شناختی و متغیرهای مربوطه.    24

پیشینه تحقیق

تحقیقات خارجی

تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استراتژي‌هاي ورود به بازارهاي جهاني در بازاريابي بين‌المللي (فصل ششم کتاب بازاریابی بین المللی تألیف میرزا حسن حسینی) پروپوزال نقش فرآیند مدیریت دانش بر اثربخشی بانک مبانی و ماهیت تبلیغات و تشریح روشهای نوین آن پیمایش،آمارگیری و پرسشنامه الکترونیکی داده های پایان نامه پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 29 (فعاليتهاي ساخت املاك)