👈 فروشگاه فایل 👉

یک مدل ارزیابی ریسک برای زنجیره های تامین (ترجمه)

ارتباط با ما

... دانلود ...

یک مدل ارزیابی ریسک برای زنجیره های تامین (ترجمه)

این مقاله برای سال 2018 می باشد و در مورد زنجیره تامین می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

8

حجم

812/363 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

چکیده

هدف: این تحقیق یک روش شناسی یکپارچه برای ارزیابی خطرات موجود در زنجیره های تامین را ارائه می دهد.

روش شناسي - با توجه به اهميت مديريت ريسك در زنجيره هاي تأمين، يك مدل يكپارچه شامل تحليل حالات بالقوه خرابی (FMEA) ، فرآيند تحليل سلسله مراتبي (AHP) و محصول دارای وزن (WP) ارائه شده است. در روش شناسی پیشنهادی ، ابتدا ریسک های زنجیره تأمین با استفاده از ادبیات و نظرسنجی در بین کارشناسان از جمله دانشگاهیان و نمایندگان بخش، تعیین می شود. پس از آن، متفاوت از رویکرد کلاسیک FMEA ، که سه عامل تشخيص ، شدت و بروز است از طريق AHP اندازه گيري و سپس ، خطرات زنجیره تأمین براساس این عوامل وزنی و WP، اولویت بندی می شوند.

یافته ها- خطرات فرعی اولویت بندی شده در زنجیره تأمین و مهمترین ریسک فرعی، در نتیجه روش پیشنهادی بدست می آید.

نتیجه گیری- این مطالعه یک روش ارزیابی ریسک را ارائه می دهد که بخش مهمی از فرایند مدیریت ریسک است. آن برنامه ریزی شده تا هم برای حرفه ایها و هم دانشگاهیان با تمرکز بر خطرات موجود در زنجیره های تأمین ، مزایایی را ایجاد کند.

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه رضایت شغلی بری فیلد و روث فرم 19 سوالی همراه با روایی و پایایی معتبر مبانی و ادله فقهی وجوب نماز جمعه از دیدگاه  فقهای امامیه و علمای اهل سنت جزوه روانشناسی کودکان استثنایی زیباشناسی در تعامل بین روان انسان و فضای مسکونی روش جدید مدل سازی مجازی ساختارهای مایكروویو در FDTD