👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن

پاورپوینت تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

261/83 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن

پاورپوینت تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

قبل از اینکه مرور زمان در حقوق را تعریف کنیم برای درک و آمادگی بیشتر، سعی کنید واقعه یا رخدادی را به ذهن بیاورید که حداقل بیش از دو سال از رخ دادن آن گذشته است. حتما متوجه شدید که به‌یادآوردن آن واقعه با جزئیات، کمی دشوار است چراکه این حادثه مشمول مرور زمان شده است. در بحث حقوقی در برخی موارد، پس از گذشت مدت معینی دعوی شنیده نمی‌شود و صاحب حق یا مدعی، حق اقامه‌ی دعوی خود را از دست می‌دهد. همراه ما باشید تا با تعریف مرور زمان در حقوق بیشتر آشنا شوید و بدانید در چه شرایطی به رسمیت شناخته می‌شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف مرور زمان

در چه قوانینی مرور زمان به‌رسمیت شناخته شده است؟

مرور زمان در گمرک

پایان

عنوان : تعریف مرور زمان در حقوق کیفری و شرایط به رسمیت شناختن آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 264 کیلوبایت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

بررسی دیدگاه ها و کارکردهای اوقات فراغت مبانی نظری توسعه کشاورزی صندوق های سرمایه گذاری در ایران و ارزیابی عملکرد آنها پاورپوینت تحلیل پروژه مسکونی Ashish Cherian هندوستان مبانی نظری و پیشینه تحقیق سکونتگاه های غیررسمی و سرمایه اجتماعی