👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن

پاورپوینت قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

237/500 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن

پاورپوینت قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شناسایی حقوق مالکیت فکری برای دارندگان این حقوق، به‌تنهایی کافی نیست. در نظر گرفتن ضمانت اجرای نقض حقوق مالکیت ادبی و هنری (کپی رایت) می‌تواند به حفظ هرچه بیشتر حقوق پدیدآورندگان آثار مشمول کپی رایت کمک شایانی بنماید. ناگفته نماند که در قوانین ایران مجازات نقض حقوق مالکیت ادبی و هنری به‌صورت یکپارچه در نظر گرفته نشده است و قوانین متعددی در این زمینه وجود دارند. ولی در لایحه‌ی جامع حمایت از حقوق مالکیت ادبی و هنری و حقوق مرتبط به‌صورت یکپارچه به بحث ضمانت اجراهای نقض حقوق مالکیت ادبی و هنری پرداخته شده که البته هنوز به تصویب نرسیده است. همچنین ایران عضو هیچ یک از کنوانسیون‌های بین‌المللی مربوط به حق مؤلف نیست و به «موافقتنامه‌ی تریپس» نیز نپیوسته است. به همین علت آثار پدیدآمده در ایران به‌وسیله‌ی افراد مقیم ایران در کشورهای دیگر محافظت نمی‌شوند. در این نوشته با جزئیات قانون کپی رایت فعلی در ایران آشنا میشویم .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان (مصوب ۱۳۴۸)

قانون ترجمه و تکثیر کتب و نشریات و آثار صوتی (مصوب ۱۳۵۲)

ضمانت اجرای نقض حق مؤلف

قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای

قانون مطبوعات و قانون اصلاح قانون مطبوعات

پایان

عنوان : قانون کپی رایت در ایران و ضمانت اجرای نقض حقوق آن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 240 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمانها بررسی تطبیقی جرایم پولشویی در نظام های حقوقی ایران و امارات شناسایی رابطه احزاب با توسعه سیاسی و امنیت ملی بررسی شیوه های تولید مس پاورپوینت سنجش از دور