👈 فروشگاه فایل 👉

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دلبستگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دلبستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق دلبستگی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

153/918 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دلبستگی عنوان نوشتار برای فصل دوم پایان نامه می باشد. که در آن مبانی نظری و پیشینه تحقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

دلبستگی پیوندی عاطفی است که افراد با یک موضوع دلبستگی که فراهم کننده ی احساس امنیت و راحتی اوست، برقرار می کنند. این یک مسئله ی اساسی در سازگاری اجتماعی و روانشناختی در سرتاسر طول عمر است0 دلبستگی اشاره دارد به فراهم بودن یک منبع مطمئن برای کودک، زمانی که پریشان و ناراحت است و همچنین یک پایگاه امن، برای کاوشگری (گرا در ادبيات علمي معاصر اصطلاح دلبستگي داراي چهار معني متمايز است : نوعي از رفتار كه هدف آن حفظ مجاورت با يك شخص ديگر است ؛ پيوندهاي  دلبستگي كه با پيوند والدين و فرزندان مرتبط است ؛ نظام دلبستگي كه هدف آن حفظ مجاورت با چهره  دلبستگي و دستيابي به احساس ايمني دروني است و بالاخره ارتباط هايي كه در برگيرنده ابراز توجه ،‌در دسترس بودن هيجاني و جستجوي آرامش در رابطه با والدين و كودك اند ، هر چند تعاريف متفاوتي از دلبستگي ارائه شده است اما همه آنها يك ويژگي مشترك دارند و آن اين است كه دلبستگي عنصر اساسي تحول طبيعي انسان به شمار مي رود ( جهان بخشي و همكاران ،1389)

فهرست مطالب

تعریف نظری دلبستگی

تعریف عملیاتی دلبستگی

فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد دلبستگی

 تعريف دلبستگي 

 اهميت دلبستگي 

 ديدگاه دلبستگي 

 نظريه هاي دلبستگي 

 ساليوان و مدل بين فرد 

نظريه كردار شناسي 

نظريه هورناي 

نظريه روانشانسي انفرادي آدلر 

نظريه يادگيري اجتماعي 

عزت نفس و دلبستگي 

رابطه دلبستگي و انواع اختلالات اضطرابي 

رابطه دلبستگي و برخي اختلالات خاص 

اختلال هاي اضطرابي 

رفتارهاي ضد اجتماعي 

افسردگي 

مداخله 

پژوهشهاي انجام شده در داخل و خارج از كشور

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری در آموزش 41 صفحه پرسشنامه رتبه بندی راهبردهای پیاده سازی زنجیره تامین چابک با تصمیم گیری چند معیاره فازی خلاصه کتاب سازمان: سیستم عقلایی ، طبیعی و باز ریچارد اسکات (ترجمه حسن میرزایی اهرنجانی) فایل پاورپوینت کتاب مدارهای كنترل سیستم های کششی جریان مستقیم پاورپوینت تحلیل مسجد و مدرسه شیخ‌الاسلام قزوین