👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد

پاورپوینت عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

385/876 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد

پاورپوینت عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عقد بیع عقدی است که به‌موجب آن شخصی، مالی را در ازای مال دیگر به شخص دیگری واگذار می‌کند، به این صورت که مالک مال، یعنی فروشنده در ازای دریافت پول، مالیکت مال خود را به شخص دیگر، یعنی خریدار واگذار می‌کند و متقابلا خریدار نیز با دریافت مال از فروشنده پول خود را در اختیار وی قرار می‌دهد.

عقد بیع یکی از عقود معین است که در قانون مدنی شرایط انعقاد و آثار آن مطرح گردیده است. بیع تابع شرایط کلی سایر قراردادهاست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ارکان عقد بیع

اوصاف مبیع

شرایط صحت عقد بیع

آثار بیع

اوصاف عقد بیع

پایان

عنوان : عقد بیع چیست و چه شرایطی دارد

فرمت : پاورپوینت

حجم : 388 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل شانزدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع بازنشستگی و سایر مزایای بعد از آن مدل ویژگی های شغل در طراحی شغل و بررسی نقایص آن فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری تعارض سازمانی تأثیر شرایط اقلیمی بر فعالیتهای خاص گردشگری (کوهنوردی – شکار- ماهیگیری – قایقرانی) مبانی نظری و پیشینه تحقیق روان نمايشگري و سلامت روان