👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عایق کاری ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عایق کاری ساختمان

پاورپوینت عایق کاری ساختمان در31 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

1082/29 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

عایق کاری ساختمان

به همراه پیدایش مصالح ساختمانی جدید که نسبت به مصالح قدیمی مقاوم ترند‌، ابعاد اعضا‌ی ساختمانی از جمله ضخامت جدار خارجی ساختمان‌ها (یعنی دیوارها، سقف‌ها و کف‌ها یا پوسته ساختمان‌) کاهش  چشمگیری داشته است. به دنبال این کاهش، تبادل حرارتی، از پوسته خارجی آسان‌تر صورت می‌گیرد. در کشورهای صنعتی که تولید انرژی و گرما گران تمام می‌شود، با تعبیه عایق حرارتی در پوسته ساختمان‌ها، مقاومت حرارتی آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داده‌اند. ولی در کشور ما به دلیل ارزانی سوخت و وجود منابع سرشار نفت و گاز‌، مسئله عایق کاری حرارتی ساختمان‌ها از نظر دور مانده است‌. عایق کاری‌ ساختمان‌ها در اقلیم‌های گرم نیز سبب کاهش بار تبرید و در نتیجه کاهش مصرف برق در فصول گرم خواهد شد‌. تقلیل سرمایه گذاری در تأسیسات تهویه و شوفاژ، جلوگیری از تعریق بخار در سطح داخلی پوسته ساختمان‌ها در نواحی مرطوب از دیگر نتایج عایق کاری حرارتی است‌. ذکر این نکته نیز ضروری است که استفاده از انرژی خورشید برای گرمایش در فصول سرد نیز مستلزم عایقکاری حرارتی است و تقریباً بدون آن عملی نخواهد بود.

میزان صرفه جو‌یی در انرژی و کاهش آلودگی محیط و تقلیل سرمایه گذاری در تأسیسات حرارتی و برودتی ساختمان بستگی به شرایط اقلیمی منطقه و کیفیت عایق بودن ساختمان دارد‌. در برخی کشورهای صنعتی با اعمال روش‌های نو در عایقکاری حرارتی ساختمان‌ها، به نتایج شگفت انگیزی رسیده‌اند.

👇محصولات تصادفی👇

مفهوم قرارداد اختیار معامله جزوه حقوق مدنی 5  استاد محبوبی - حقوق خانواده بررسی ارزیابی عملکرد و رتبه بندی صنعت بیمه اصول حقوقی موجود بر تنگه های بین المللی پاورپوینت بازاریابی شبکه ای