👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت قرارداد تحت ليسانس چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت قرارداد تحت ليسانس چیست

پاورپوینت قرارداد تحت ليسانس چیست شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

378/37 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت قرارداد تحت ليسانس چیست

پاورپوینت قرارداد تحت ليسانس چیست شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

یکی از مباحث مهمی که امروزه در حوزه‌ی اقتصاد و حقوق مطرح است قرارداد‌‌های لیسانس است. شاید در رسانه‌ها و بالاخص در تبلیغات شنیده باشید که یک محصول مشخص تحت لیسانس یک برند مشهور خارجی یا داخلی است. در این نوشته می‌خواهیم نگاهی مختصر به مفهوم قرارداد‌‌ لیسانس بیندازیم.

اين قرارداد بين دو شركت از دو كشور امضا مي‌شود كه معمولاً كشور دوم  داراي سطح دانش فني و تكنولوژي پايين‌تر از طرف اول است. از سوي ديگر كالاهاي توليدي مزبور داراي تقاضاي بالايي در كشور طرف دوم است. يكي از شروط اصلي قرارداد تحت ليسانس اين است كه هر دو شركت توليد كننده باشند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعريف قرارداد تحت ليسانس

ویژگی های قرارداد تحت ليسانس

دلايل تمايل صاحب دانش فني

دلايل تمايل شركت متقاضي 

محدوديت‌هاي قرارداد تحت ليسانس

شرايط حاكم بر فروش در قرارداد

پایان

عنوان : قرارداد تحت ليسانس چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 380 کیلوبایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

ماهیت خشونت خانوادگی و نظریه های مواجهه با خشونت بین والدین بررسی و تشریح مدل های استرس پاورپوینت فصل ششم کتاب مبانی مدیریت منابع انسانی تألیف گری دسلر ترجمه پارسائیان و اعرابی با موضوع جبران خدمت کارکنان مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های فرزندپروری 55 صفحه مرور زمان در فقه‌ اسلامی‌