👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجتمع مسکونی دراک شیراز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجتمع مسکونی دراک شیراز

دانلود فایل پاورپوینت مجتمع مسکونی دراک شیراز(نمونه فرم های ارتفاعی در ساختمان سازی)، در حجم 20 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

7113/281 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مجتمع مسکونی دراک شیراز (نمونه فرم های ارتفاعی در ساختمان سازی)، در حجم 20 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

مجموعه مسکونی دراک شیراز در یکی از بهترین نقاط شهر شیراز و با برخورداری از منظر کوه زیبای دراک بنا نهاده شده است. این مجتمع با طراحی استاد پر افتخار و بلند آوازه ایرانی آقای سید هادی میرمیران ساخته شده است. مجتمع دراک دارای واحدهای مسکونی به انضمام چند واحد تجاری می باشد.

شرکت سرمایه گذاری مسکن به شمار می رود که در سال 1386 از تلفیق شعب جنوب غرب، کیش و هرمزگان به منظور فعالیت در حوزه های متعدد تاسیس گردید.

مجموعه دراک یکی از پروژه های کم نظیر شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب در شیراز است. این شرکت توانسته است با بهره گیری از توانمندی های منحصر به فرد خود در بلند مرتبه سازی، تکنولوژی و دانش روز و تخصص چندین ساله مدیران، مهندسان، کارشناسان حرفه ای و نیز با برخورداری از توان تخصص شرکت های برتر این پروژه منحصر به فرد را با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا احداث نماید.

و...

فهرست مطالب:

معرفی مجتمع و سرمایه گذار

مشخصات مجتمع

ساختمان های مجتمع

امکانات واحدهای مجموعه دراک

امکانات و تسهیلات

پلان ها

نمایی از داخل مجتمع

نمایی از پارکینگ و تاسیسات و انبار

این فایل با فرمت پاورپوینت در 20 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد مطالعات مجتمع مسکونی(8 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیپ شخصیتی 25 صفحه پاورپوینت فرایند طراحی سیستم های اطلاعات حسابداری پرسشنامه استاندارد سنجش سرمایه روان شناختی نقش سازمانهای مردم نهاد در حفاظت و پشتیبانی از قواعد زیست محیطی در حقوق ایران پاورپوینت تحلیل هتل 46 طبقه لوکس در چین