👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجتمع تجاری ویلاژ توریست مشهد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجتمع تجاری ویلاژ توریست مشهد

دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل مجتمع تجاری ویلاژ توریست مشهد ، در حجم 46 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

46

حجم

16552/954 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی و تحلیل مجتمع تجاری ویلاژ توریست مشهد ، در حجم 46 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

یکی از بزرگترین مراکز تجاری-گردشگری مشهد با برترین امکانات رفاهی-تفریحی با ۲۶۰ واحد تجاری، بزرگترین هایپر مارکت شرق کشور، شهربازی،بولینگ و بیلیارد، رستوران فست فود و کافی شاپ در بام، اولین نمایشگاه دائمی صوت وتصویر و لوازم خانگی و همینطور دو طبقه پارکینگ طبقاتی دارد.

زمین و محل استقرار پروژه:

مجتمع تفریحی و توریستی ویلاژتوریست در یکی از مهمترین موقعیت اقتصادی و گردشگری شهر مقدس مشهد در انتهای بلوار وکیل آباد، ابتدای جاده ییلاقی طرقبه قرار گرفته است.دسترسی سریع و آسان به اصلی ترین بزرگراهها، این پروژه را از لحاظ موقعیت به عنوان یکی از ممتاز ترین پروژه های تجاری و توریستی کشور مطرح نموده است.

نزدیکی به ایستگاه مرکزی قطار شهری، با فاصله ۸۰۰ متر، کوهستان پارک شادی، پارک جنگلی وکیل آباد، منطقه گردشگری سرزمین تمدن ها، سد چالیدره، بند گلستان و دیگر جاذبه های طرقبه، جایگاه ویژه ای را از نظر سرمایه گذاری سودآور و مطمئن برای این پروژه رقم زده است.

و...

فهرست مطالب:

تشریح بنا

دسترسی

همجواری

آلودگی صوتی

ابعاد و اندازه

ریزفضاها

سیرکولاسیون حرکتی

دسترسی به طبقات

نقاط قوت

پلان

نقد بنا

مزایاو معایب

طرح پیشنهادی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 46 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت برج میلاد(12 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

عوامل موثر در رفتار مصرف کننده و انواع تصمیم گیری های آن مبانی نظری و پیشینه تحقیق استرس زای چالشی 27 صفحه ارتباط خودکنترلی و بهزیستی روانشناختی علائم ، تابلوها و تجهیزات ترافیکی پاورپوینت تجزیه و تحلیل رنگ در معماری