👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت قرارداد BOT چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت قرارداد BOT چیست

پاورپوینت قرارداد BOT چیست شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

4123/587 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت قرارداد BOT چیست

پاورپوینت قرارداد BOT چیست شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عقد قرارداد BOT یکی از روش‌هایی است که در سال‌های اخیر به‌شدت موردتوجه کشورهای درحال‌توسعه قرار گرفته است. از این روش می‌توان به‌منظور آزادسازی اقتصادی، جذب سرمایه‌های خارجی و دسترسی به فناوری پیشرفته بهره گرفت. BOT روشی پذیرفته‌شده برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه‌ی پروژه‌های زیربنایی در سطح جهان است. دولت‌های گوناگون از این روش به‌عنوان روشی مناسب برای سرمایه گذاری و ساخت سریع پروژه‌های زیربنایی بهره می‌گیرند. در این مبحث با مفهوم قرارداد BOT، هدف ، ویژگی‌های اساسی این قرارداد  و در چه مواقعی استفاده می‌شوند ، همچنین پیش‌نیازهای لازم برای عقد قرارداد BOT آشنا خواهیم شد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

قرارداد بی او تی چیست؟

قرارداد بی اوتی چه کاربردی دارد؟

تشویق قانون در سرمایه گذاری خارجی

نگاه قانون گذار به سرمایه گذاری خارجی

روال و ساختار در قراردادهای بی او تی

BOT به چه معناست؟

تملک زمین در پروژه‌‌ها

فرم‌‌ها و اصطلاحات کاربردی در قراردادهای بی او تی

مسئولین مرتبط با FIPPA

موارد موجود در موافقت نامه FIPPA

دیاگرام ساختار BOT

انواع روش‌‌های سرمایه گذاری

پایان

عنوان : قرارداد BOT چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت كار آفريني چيست و كارآفرين كيست؟ مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد فرهنگ سازمانی 62 صفحه بررسی فقهی و حقوقی ماده 1130 قانون مدنی ارزیابی قراردادهای نفتی از نگاه استخراج صیانتی و ازدیاد برداشت پاورپوینت مفهوم احاله چیست