👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه پل الریخ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه پل الریخ

پاورپوینت زندگینامه پل الریخ شامل 15 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

15

حجم

3929/230 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه پل الریخ

پاورپوینت زندگینامه پل الریخ شامل 15 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

پل الریخ به آلمانی: (Paul Ehrlich) زیست شناس آلمانی برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی در سال ۱۹۰۸ به خاطر مطالعه دستگاه ایمنی بود.

پل الریخ در ۱۴ مارس ۱۸۵۴ در یک خانواده ی مرفه یهودی دیده به جهان گشود. پل الریخ در جوانی به فرآیند رنگ آمیزی سلول ها توسط رنگ های شیمیایی علاقه مند شد. او در دانشگاه های استراسبورگ، برسلاو، فرایبورگ و لایپزیگ پزشکی خواند. پل الریخ مدرک پزشکی خود را در سال ۱۸۷۸ از دانشگاه لایپزیگ دریافت کرد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مقدمه بر بیوگرافی پل الریخ

مشارکت ها و دستاوردها

انتشار مقاله‌های مختلف علمی

پل الریخ برنده جایزه نوبل

پایان

عنوان :  زندگینامه پل الریخ

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 15

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

ماهيت خريد دين و مقايسه آن با نهادهاي مشابه با بررسی در حقوق داخلی و خارجی پرسشنامه عوامل موثر بر پذیرش سیستم معاملات آنلاین بورس بررسی شیوه های تولید مس پاورپوینت بازاریابی مستقیم پاورپوینت معماری باغ های ایرانی