👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه ملاصدرا شیرازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه ملاصدرا شیرازی

پاورپوینت زندگینامه ملاصدرا شیرازی شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

21

حجم

4261/990 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه ملاصدرا شیرازی

پاورپوینت زندگینامه ملاصدرا شیرازی شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

صدرالدین محمد ملقب به ملاصدرا یا صدرالمتالهین از بزرگ‌ترین دانشمندان مسلمان بوده است. او آثاری همچون اسفار اربعه و مبدأ و معاد را نوشته است. ملاصدرا در شهر نجف مدفون است. در این مطلب با زندگینامه ملاصدرا بیشتر آشنا خواهیم شد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

زندگینامه ملاصدرا؛ از تولد تا کودکی

جوانی ملاصدرا

ازدواج ملاصدرا

ملاصدرا در روستای کهک

بازگشت ملاصدرا به شیراز

مرگ ملاصدرا

آثار ملاصدرا

پایان

عنوان :  زندگینامه ملاصدرا شیرازی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش ذهن آگاهی پروپوزال محاسبات ابری پروپوزال شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر در موفقیت سیستم برنامه ریزی منابع سازمان شناسایی و اجرای آرای داوری طبق کنوانسیون نیویورک در ایران بررسی تئوری پدیده تراوش با توجه به آمار سدسازی و مطالعات اخیر در زمینه تراوش