👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سقف کامپوزیت با قالب شبکه روفیکس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سقف کامپوزیت با قالب شبکه روفیکس

دانلود فایل پاورپوینت بررسی سقف کامپوزیت با قالب شبکه روفیکس ، در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت مناسب جهت ارائه های کلاسی ، همراه با یک هدیه ویژه.سقف روفیکس ،این سیستم درواقع دال بتن‌آرمه مرکب بتنی (کامپوزیت) با قالب ماندگار روفیکس می‌باشد...

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

4147/332 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی سقف کامپوزیت با قالب شبکه روفیکس ، در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت مناسب جهت ارائه های کلاسی ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

سقف روفیکس ،این سیستم درواقع دال بتن‌آرمه مرکب بتنی (کامپوزیت) با قالب ماندگار روفیکس می‌باشد؛ قاب فلزی روفیکس، نوعی قاب درجای مشبک فلزی است که تعدادی پروفیل طولی به‌صورت موازی با فواصل مشخص به‌منظور تأمین صلبیت خمشی درروی آن تعبیه‌شده است.

ورق بین ناودانی‌ها به‌صورت مشبک (با نقش جناغی) درآمده است که موجب درگیری بهتر بتن با آن می‌گردد. عرض روفیکس 1±81 سانتی‌متر و طول آن بنا بر سفارش بین 1 تا 7 متر قابل‌تعیین می‌باشد. روفیکس قالب " درجا "یی است که اغلب برای اجرای سقف‌های مرکب بتنی و دیوارهای یک پارچه از آن استفاده می‌شود.

و...

فهرست مطالب:

معرفی سقف روفیکس

تاریخچه سقف روفیکس

مشخصات فنی سقف روفیکس

مقاومت سقف روفیکس

وزن سقف روفیکس

روش اجرا سقف روفیکس

بتن ریزی سقف روفیکس

مزایا سقف روفیکس

کاربردهای روفیکس نسل اول

ساخت سقف کاذب با استفاده از روفیکس

تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت مناسب جهت ارائه های کلاسی تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد مزایای سقف کوبیاکس در مقایسه با سایر سقف های رایج(2 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

تقویت هوش فرهنگی و ارائه مدل های مختلف برای آن اختیار و بررسی آن با موارد مشابه ارزیابی مسئولیت مدنی مدیران در معاملات در حقوق انگلیس طراحی و بهینه سازی شبكه لجستیک معكوس در شرایط عدم قطعیت با استفاده از الگوریتم ژنتیک شناخت محله بریانک ناحیه 1 منطقه 10 تهران