👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه آلفرد برنارد نوبل

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه آلفرد برنارد نوبل

پاورپوینت زندگینامه آلفرد برنارد نوبل شامل 39 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

4427/263 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه آلفرد برنارد نوبل

پاورپوینت زندگینامه آلفرد برنارد نوبل شامل 39 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آلفرد نویل شیمی‌دان، مهندس، مخترع، تاجر و دانشمند بشردوست سوئدی بود. او بیش از هر چیز با اختراع دینامیت و جایزه‌ی مشهور صلح نوبل شناخته می‌شود. نوبل صاحب شرکت تولید تجهیزات نظامیBofors نیز بود. او علاوه بر دینامیت، ۳۵۴ پتنت ثبت‌شده‌ی دیگر نیز در کارنامه‌ی خود دارد. عنصر نوبلیم در جدول تناوبی عناصر نیز به پاس قدردانی از مطالعات نوبل به نام این شیمی‌دان ثبت شده است.

میراث بزرگی که از آلفرد نوبل باقی مانده، بنیاد صلح نوبل و جایزه‌ی آن است که هرساله به دانشمندان علوم مختلف، ادیبان و فعالان صلح جهانی اهدا می‌شود. مورخان، یک آگهی دروغین فوت را دلیل تأسیس بنیاد نوبل توسط این دانشمند سوئدی می‌دانند. در این آگهی، آلفرد نوبل با عنوان «تاجر مرگ» خطاب شده بود. پس از دیدن این آگهی، او تصمیم گرفت  تمام ثروت خود را برای تأسیس بنیاد صلح نوبل اختصاص دهد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تولد و تحصیل

سفر به روسیه

شروع فعالیت کاری

نیتروگلیسیرین و دینامیت

ژلینیت

بالیستیت

جایزه‌ی نوبل

زندگی شخصی و مرگ

نقل قول‌های مشهور از آلفرد نوبل

پایان

عنوان :  زندگینامه آلفرد برنارد نوبل

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 39

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تعصب فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری اختلالات رفتاری کودکان حل تحلیلی تمرین فصل سوم –سوال 64 استاتیک مریام (ویرایش ششم) در نرم افزار آباکیوس- آموزش تصویری به صورت کامل و گام به گام نمونه سوالات امتحانی تشریحی پايان ترم درس سيستمهاي آبرساني پاورپوینت تحلیل بیمارستان El Carmen شیلی