👈 فروشگاه فایل 👉

مطالعات طراحی ساختمان های اداری

ارتباط با ما

... دانلود ...

مطالعات طراحی ساختمان های اداری

دانلود فایل ورد مطالعات طراحی ساختمان های اداری ، در حجم 115 صفحه آماده پرینت جهت استفاده دانشجویان رشته معماری.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

115

حجم

3739/629 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

فایل ورد مطالعات طراحی ساختمان های اداری ، در حجم 115 صفحه آماده پرینت جهت استفاده دانشجویان رشته معماری.

بخشی از متن:

چکیده

در معیارهای امروزین شهری، سازمانها خیلی سریعتر از ساختمانها تغییر می‌کنند و تشکیلات اداری بسرعت و بطور مکرر دگرگون می‌شوند. بطور اصولی دو تحول اساسی در سالهای اخیر در ساختمانهای اداری بوجود آمده است.

اول : دیوارهای بلند داخلی به دیوارهای کوتاه جدا کننده تغییر پیدا کرده و بخصوص مبلمان ثابت و متحرک بیش از پیش عملکرد پیدا کرده است ، تأسیسات قابل حمل و جدا کننده‌های اکوستیک و دکوراتیو بصورت متناوب تغییر شکل و موقعیت داده‌اند .

دوم : فضاهای اداری با عملکردهای کاملاً متفاوت و حتی متناقض؛ از آزمایشگاه، دفتر کارخانجات و فضاهای صنعتی گرفته تا آموزشی همگی صورت یکسان و مشابهی پیدا کرده‌اند .

در این بخش به عواملی که باعث پیدایش چنین تغییراتی در این گونه ساختمان‌ها شده است، سهولت عملکرد و نحوه انجام این تغییرات و آشنایی با این سیستم‌ها می‌پردازیم.

و...

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

فصل1: کلیات

فصل2:شناخت و تعریف موضوع

فصل3:بررسی نمونه موردی

فصل4:بستر طرح

فصل5: تحلیل سایت و مکان یابی پروژه

فصل 6: برنامه ریزی فیزیکی طرح

فصل7:فرآیند طراحی

منابع و مآخذ

این فایل با فرمت ورد در 115 صفحه آماده پرینت ، جهت آشنایی دانشجویان رشته معماری با روند مطالعات طراحی(رساله نویسی) تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

مقاله ترجمه شده بهینه سازی و هماهنگ سازی در زنجیره تأمین با به کارگیری قرارداد تسهیم بر درآمد و سطح خدمت با تقاضا و عرضه غیر قطعی بررسی تاثیر کیفیت محیط فیزیکی ، غذا و خدمات رستوران بر تصور ذهنی از رستوران ، ارزش درک شده مشتری و قصد رفتاری مشتری پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری پاورپوینت تحلیل مرکز خرید نورد در شهر گراتس شرکت معماران BEHF پاورپوینت مسجد سپهسالار تهران