👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ضابط دادگستری کیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ضابط دادگستری کیست

پاورپوینت ضابط دادگستری کیست شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

4218/477 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت ضابط دادگستری کیست

پاورپوینت ضابط دادگستری کیست شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ما شهروندان معمولا تصور می‌کنیم پلیس و اشخاصی که لباس فرم نظامی یا انتظامی به تن دارند ضابط دادگستری هستند. اما بد نیست بدانیم که این تصور چندان درست نیست، زیرا همه کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی ضابط محسوب نمی‌شوند و قانون فقط برخی از افراد این مجموعه را ضابط و مشمول قوانین مربوط به آن می‌داند.

گستردگی مباحث حقوقی و پیچیدگی‌های موضوعات متنوع آن ضرورت آموزش هر چه بیشتر آن را روشن می‎سازد. ضروریاتی مانند آشنا شدن شهروندان با ضوابط حقوقی و قانونی حاکم بر روابط اجتماعی و آگاهی بخشی جامعه نسبت به مسائل حقوقی یکی از مهمترین راهکارها در کاهش مراجعات مردم به دادگستری است به همین منظور معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اقدام به آموزش حقوق به زبان ساده کرده است که در این قسمت به وظیفه و شغل ضابط دادگستری اشاره شده است .

یه یاد داشته باشیم ضابط را فقط قانون تعیین می‌کند. پس فرم و شکل لباس و داشتن سمت پر طمطراق و … نشان از ضابط بودن کسی نیست. برای اینکه به طور دقیق تر بدانیم به چه کسانی ضابط دادگستری گفته می‌شود و مهم ترین وظایف آنان چیست ادامه مطلب را بخوانیم.

  و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ضابطان دادگستری بازوان اجرایی مراجع قضایی

ارائه آموزش‌های مستمر به ضابطان

ضابط دادگستری عام و خاص

فرق ضابط عام و خاص

ضابط و کارت مخصوص

تکالیف ضابطان دادگستری

ضابطان زیر ذره بین دادستان

ممنوعیت نگهداری متهم بیش از ۲۴ ساعت

تعقیب متهم خارج از وقت اداری

نحوه بازجویی از متهم

پایان

عنوان : ضابط دادگستری کیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش و نظریه های آن 38 صفحه بررسی مدیریت پسماندهای بیمارستانی یمارستان امام خمینی شهرستان پلدختر در سال 95-94 بررسی اثر حضور شركتهای تولیدی در نمایشگاههای بین المللی بازرگانی خراسان بر موفقیت تجاری آنها مقاله رشته هنر با عنوان زیبا شناسی کارل مارکس پاورپوینت بررسی کتابخانه مرکزی فونیکس