👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت منافع ملی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت منافع ملی چیست

پاورپوینت منافع ملی چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

4245/230 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت منافع ملی چیست

پاورپوینت منافع ملی چیست شامل 32 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

«ما باید از منافع ملی خود دفاع کنیم»، «منافع ملّی ما به خطر افتاده است»، «هدف ما حفاظت از منافع ملّی است». امروزه این گونه جملات، خیلی زیاد به گوش ما می رسد. شاید بتوان ادعا کرد که روزی نیست که این چنین جمله هایی را نشنویم؛ امّا آیا به راستی، همه ما، مفهوم آنها را به خوبی درک می کنیم؟ و آیا معنای دقیق آن را می فهمیم؟

واژه کلیدی ای که در همه این جمله ها تکرار شده بود، مفهوم «منافع ملّی (National interest)» است. همه ما می دانیم که این مفهوم، مرکّب است از «منافع» که جمع منفعت و به معنای سود است و «ملّی» که منسوب به ملّت است؛ یعنی منفعت هایی که مربوط به ملّت است. امّا این که تعریف دقیق منافع ملّی چیست، پیشینه تاریخی آن کدام است، انواع آن چیست، و این که چه کسانی آن را تعیین می کنند و...، پرسش هایی هستند که خیلی از ماها، پاسخ روشنی برای آن نداریم. در این مبحث، به موضوعات فوق می پردازیم .

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

پیشینه تاریخی مفهوم منافع ملّی

دیدگاه ها در تعریف منافع ملّی

منافع ملّی را چه کسانی تعیین می کنند؟

ابعاد داخلی و خارجی منافع ملّی

انواع منافع ملّی

عوامل تهدید کننده منافع ملّی

پایان

عنوان : منافع ملی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری ادبیات کودک و نحوه شکل گیری آن در کشورهای اسلامی و عربی دانلود پروژه شبیه سازی ترانزیستور FET نانو وایر سیلیكونی با استفاده از شبكه های عصبی مصنوعی مبانی نظری وقف اثرات جهانی شدن بر نظام آموزش و پرورش تاثیر اقلیم بر شکل گیری کالبد و سکونتگاهای روستایی در دو اقلیم معتدل و مرطوب و گرم و مرطوب