👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی با فرقه اسماعیلیان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی با فرقه اسماعیلیان

پاورپوینت آشنایی با فرقه اسماعیلیان شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

4303/202 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با فرقه اسماعیلیان

پاورپوینت آشنایی با فرقه اسماعیلیان شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بررسی دوران حکومت برخی فرق در تاریخ اسلام، موجب شناخت کاملتر به فرقه می‌شود. بررسی تفکرات و معرفی سران و رهبران حکومت فرقه اسماعیلیه به شناخت ماهیت اسماعیلیان کمک شایانی می‌نماید. در نتیجه تعصب مخالفین این فرقه و همچنین مخالفین شیعه تا حدی واضح می‌شود.

تفکر اسماعیلی

از همان دوران امام صادق(ص) عده‌ای به دلیل گمانی باطل به امامت اسماعیل بن جعفر بن محمد علیهما السلام معتقد شدند. با اینکه خود اسماعیل هرگز چنین ادعائی ننمود. ارشد بودن او در فرزندان امام(ص) چنین گمانی را به عقیده تبدیل نمود.  با وفات او چنین اعتقادی بطورگسترده از وی زائل شد. اما عده‌ای که از یاران حقیقی امام صادق(ص) نبودند بر این عقیده پایبند مانده و مسیری در مخالفت با امامیه به راه انداختند.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تفکر اسماعیلی

روند تفکر اسماعیلی

دوره خفاء و ظهور اسماعیلیه

عبیدالله مهدی

امامان حکومت اسماعیلیه

عالم دینی در حکومت اسماعیلی

تألیفات

خدمات برای فاطمیین

مذمت و بطلان امامت فاطمیین

نقد ادله مذکور

دشمنی اهل سنت

پایان

عنوان : آشنایی با فرقه اسماعیلیان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه الگوی مدیریت در ایران مبانی نظری و پیشینه تحقیق فعالیت های پیشبرد فروش 45 صفحه شناسایی عوامل سازگاری در زندگی زناشویی در منطقه 2 شهر تهران پاورپوینت برج هرست ، معمار:نورمن فاستر پاورپوینت تحلیل مهدکودک با نمای آجری در ویتنام