👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجمع عمومی فوق العاده

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجمع عمومی فوق العاده

پاورپوینت مجمع عمومی فوق العاده شامل 19 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

19

حجم

4353/575 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مجمع عمومی فوق العاده

پاورپوینت مجمع عمومی فوق العاده شامل 19 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شرکت سهامی سه رکن اصلی دارد، رکن تصمیم گیرنده، که مجامع عمومی شرکت هستند. رکن اداره کننده که شامل هیئت مدیره می‌باشد. رکن نظارت کننده که همان بازرسان شرکت می‌باشند.

مجامع عمومی به ترتیب عبارتند از: مجمع عمومی موسس، مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده (ماده 73 لایحه قانونی 1347).

مجمع عمومی فوق العاده: مجمعی است که برای تغییر اساسنامه و امور دیگری که قانونگذار بر عهده‌شان گذاشته تشکیل می‌شوند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ترکیب مجمع عمومی فوق العاده

تشکیل مجمع عمومی فوق العاده

وظایف و اختیارات مجمع فوق العاده

محدودیت تغییر اساسنامه

پایان

عنوان : مجمع عمومی فوق العاده

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 19

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی نیازهای فیزیولوژیکی رشته های ورزشی (ویژه ارائه کلاسی درس فیزیولوژی ورزشی) پرسشنامه عوامل اثر گذار در افزایش تعارضات و ارتباط آن با استراتژیهای منابع انسانی مبانی نظری و پیشینه تحقیق تصمیم گیری مشارکتی 48 صفحه پاورپوینت تحلیل موزه بزرگ منطقه ای خراسان اثر مرحوم میرفندرسکی و فریار جواهریان پاورپوینت تحلیل مرکز علمی فائنو ولفسبورگ اثر زاها حدید