👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان

پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

4261/833 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان

پاورپوینت کمیته رفع تبعیض علیه زنان شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سازمان ملل متحد در طول مدت فعالیت خود، نهاد‌ها و ارگان‌های متعددی را برای تنظیم مکانیزم حقوق بشر و چگونگی اجرای اسناد و ابزارهای بین المللی و بررسی و نظارت بر وضعیت حقوق بشر تأسیس کرده است. برخی از این ساز و کارها و ارگان‌ها ناشی از معاهدات بین المللی هستند که بر اساس مقررات کنوانسیون‌های بین المللی حقوق بشری مصوب مجمع عمومی سازمان ملل متحد از میان کارشناسان دارای صلاحیت دولت‌های عضو کنوانسیون تشکیل می‌شوند و نحوه اجرای کنوانسیون مربوطه را مورد رسیدگی قرار داده و سر انجام گزارش خود را به مجمع عمومی ارایه می‌نمایند. کمیته رفع تبعیض علیه زنان یکی از همین دسته نهاد‌های ناشی از معاهدات بین المللی است که بر اساس کنوانسیون محو تمامی اشکال تبعیض علیه زنان ( 1979 )  جهت نظارت بر اجرای مقررات مندرج در کنوانسیون مذکور تأسیس شده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چگونگی تأسیس و ترکیب اعضای کمیته

نقش و نحوه عملکرد اعضای کمیته

جلسات و چگونگی کار کمیته

نکاتی درباره کمیته

پایان

عنوان : کمیته رفع تبعیض علیه زنان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

یک مدل ارزیابی ریسک برای زنجیره های تامین (ترجمه) فایل اتوکد پلان مسجدالنبی قزوین به همراه سایت قرارگیری سيب و بهره برداي اقتصادي پاورپوینت مدیریت دانش knowledge management پاورپوینت مراقبت حرفه ای (فصل دهم کتاب فلسفه حسابرسی تألیف حساس یگانه)