👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استراتژی های عمومی پورتر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استراتژی های عمومی پورتر

پاورپوینت استراتژی های عمومی پورتر شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

4197/10 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت استراتژی های عمومی پورتر

پاورپوینت استراتژی های عمومی پورتر شامل 38 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فرآیند جهانی شدن، به وجود آمدن سازمان‌ تجارت جهانی و یکپارچگی بازارهای جهانی، پیشرفت‌های سریع و بنیادین تکنولوژیک، پیشرفت‌های جدید در زمینه‌ فناوری اطلاعات، افزایش تغییرات سریع در الگوهای مصرف و تقاضا، تبیین کنترل‌های آلودگی محیط زیست و حفظ منابع انرژی، کمبود منابع و هزینه‌های بالای آنها، چالش‌هایی هستند که بنگاه‌ها و صنایع مختلف در عرصه تجارت و فعالیت‌های اقتصادی با آن روبرو هستند و ادامه حیات آنها، منوط به تصمیم گیری درست و به موقع در برابر این تغییرات است.

درزمینه تجزیه و تحلیل وضع رقابتی، در دهه ۱۹۸۰، کتاب‌های مایکل پورتر دارای بیشترین خواننده بود. این کتاب‌ها عبارت بودند از : استراتژی‌های رقابتی، مزیت رقابتی. مزیت رقابتی ملتها که هر سه به وسیله شرکت انتشاراتی فری پرس به ترتیب در سالهای ۱۹۸۰،۱۹۸۵، ۱۹۸۹، منتشرشدند. از دیدگاه پورتر، استراتژی‌ها به سازمان این امکان را می‌دهد که از سه مبنای متفاوت از مزیت‌های رقابتی بهره گیرد. آنها عبارتند از :

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

استراتژی رهبری هزینه

استراتژی‌های تمایز

استراتژی‌های متمرکز

زنجیره ارزش

مزیت رقابتی کشورها

پایان

عنوان :  استراتژی های عمومی پورتر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

عوامل مدیریتی موثر بر بهره وری سازمان و اولویت بندی آنها مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت منابع انسانی 38 صفحه غنی سازی ماکارونی بررسی جایگاه سیستم حقوق و دستمزد در حسابداری شبيه سازي و آموزش ساعت اندازه گیری با دقت 0.001 اینچ