👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست

پاورپوینت گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

4289/991 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست

پاورپوینت گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عبارت QFD مخفف Quality Function Deployment است که در سال ۱۹۶۶ برای اولین بار توسط Yoji Akao در کشور ژاپن معرفی شد. تکنیک QFD یک تکنیک پیشرفنه و جالب برای طراحی محصول و خدمات میباشد که جزء اولین تکنیک های محبوب در ژاپن مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از این روش کلیه نیاز مشتریان، شناسایی شده و به نحوه موثری به بخش های مختلف سازمان منتقل می گردد لیکن یک روش مناسب در برنامه ریزی کیفیت به شمار می رود. این روش به نام های دیگری نظیر VOC و House of quality نیز شناخته می شود. تکنیک QFD اساسا به عنوان یک فعالیت مدیریتی و متناسب با دیدگاه مشتری شناخته می شود و با یک روش تجزیه و تحلیل سیستماتیک قادر به انتقال خواسته های مشتریان به واحد های سازمان می باشد. تکنیک QFD با هدف توسعه محصول و خدمات به نحوه اثر بخش تر به مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با بکار گیری این روش، صدای مشتری در کل زنجیره تولید شنیده می شود. QFD ابزار طراحی TQM است و یک فرایند سیستماتیک برای ایجاد تمرکز بر مشتریان است. همچنین روشی است که به سازمان ها کمک می کند تا بتوانند محصولات رقابتی، در زمان کوتاه تر و هزینه کمتر تولید نمایند. به واقع QFD یکی از ابزارهای طرح ریزی کیفیت است. در سالهای اخیر QFD در بخش های نظامی کاربردهای بیشتری پیدا کرده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

QFD چیست ؟

فواید QFD از دیدگاه‌های مختلف

مراحل QFD

روش کار با خانه های کیفیت در QFD

نحوه ساختن خانه کیفیت

ایجاد ماتریس‌های پایه QFD

پایان

عنوان :  گسترش عملکرد کیفیت QFD چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

آسیب شناسی تبلیغات بازرگانی تلویزیونی در ایران و تاثیرات آن پاورپوینت رشد حرکتی در دوره های پیش و پس از تولد و نوزادی دانلود پاورپوینت ایمونولوژی سرطان پاورپوینت برنامه ریزی حمل و نقل پاورپوینت سرویسهای الکترونیکی